search

Wizualizacja produktów

500,00 zł

Wizualizacja produktów w trzech pomieszczeniach

  • min 4 max 250 liter
web4ever.pl

Opis

Wersje prestashop
v 1.7.6
v 1.7.7
v 1.7.8
v 8.1
Tłumaczenia modułu
EN
PL
Obsługuje wiele języków
Tak
Multisklep
Tak
Darmowe aktualizacje
3 miesiące
Wymagania
Bootstrap 4.0

Opis

Moduł wizualizacji produktów pozwoli urzeczywistnić jak produkt może wyglądać u Twojego klienta w domu. Do dyspozycji są trzy pomieszczenia, pokój, łazienka i kuchnia.

Moduł po instalacji jest gotowy do użycia, w jego konfiguracji możemy ustawić:

  • maksymalna ilość wyświetlanych produktów pod każdą sceną,
  • kategorię główna dla każdej sceny z osobna,
  • sposób wyświetlania zdjęcia dla każdej sceny z osobna,
  • typ zdjęcia dla każdej sceny z osobna.

W panelu konfiguracji modułu widzimy jakie są dostępne typy zdjęć oraz ich rozmiary co pozwoli łatwo dostosować typ zdjęcia pod daną scenę tak aby zapewnić jak najlepszy efekt wizualny.

Pod każdą sceną wyświetlają się wszystkie produkty przypisane do wskazanej kategorii, oraz jeśli kategoria posiada swoje podkategorie i mają one przypisane zdjęcia moduł pozwala filtrować produkty według podkategorii.

Pod każdym produktem jest przycisk przekierowujący do produktu.

W scenie Pokój produkt jest wizualizowany jako obraz i klient ma możliwość wyświetlić okładkę dowolnego produktu jako tło obrazu oraz ustawić kolor ściany dzięki temu może sprawdzić czy obraz wizualnie będzie pasował do pomieszczenia w jego domu.

W scenie Łazienka produkt jest wizualizowany jako tło za wanną w formie tapety lub nadruku na szkle. W tym miejscu klient ma możliwość wyświetlić okładkę dowolnego produktu jako tło oraz ustawić kolory ścian po lewej i prawej stronie, jest również możliwość skopiowania koloru z lewej ściany na prawą aby były identyczne.

W scenie Kuchnia produkt jest wizualizowany jako element pomiędzy górnymi i dolnymi szafkami, czyli jak produkty typu lacobel i w tym miejscu klient ma możliwość wyświetlić okładkę dowolnego produktu jako tło oraz ustawić kolory mebli. Dla górnych i dolnych mebli jest możliwość ustawienia innego koloru, jak również można skopiować kolor z górnych szafek na dolne szafki. Taka wizualizacja pozwala klientowi na dopasowanie nadruku do wyglądu jego własnej kuchni.